V dňoch 4.5. do 12.5.2026 prebiehal v škole zber papiera.
Spolu sme vyzbierali 16 856,8 kg ( t.j. asi 200 zachránených stromov).
Ďakujeme všetkým žiakom , ktorí sa zapojili do zberu, pani učiteľkám , pani asistentkám a našim šikovným pomocníkom pri vážení a uskladňovaní papiera do pristaveného kontajneru a predovšetkým Vám rodičom, starým rodičom a priateľom školy.
Medzi našich najúspešnejších zberačov patria títo žiaci :
1.miesto - Kliniec Martin zo 7.B (1 124 kg)
2. miesto – Sýkora Dominik z 3.A (547 kg)
3. miesto – Jaďuďa Šimon z 3.B (502kg)
Umiestnenie tried v počte nazbieraných kg bolo nasledovné :
1.miesto - 7.B (2 422kg)
2. miesto – 4.B (1 834 kg)
3.miesto – 4.A (1 697 kg)
Trieda so 100 % účasťou zapojených žiakov nebola .
Poradie ďalších úspešných jednotlivcov a kolektívov si nájdete v prílohe v tabuľkách .
Žiaci, ktorí priniesli do zberu viac ako 150 kg, boli ocenení hodnotnými cenami.
Mnohí ďalší sa isto potešili získaným žolíkom, ktorých budú môcť využiť v prípade zabudnutej domácej úlohy alebo iných záležitostí týkajúcich sa prípravy na vyučovanie. Bližšie informácie s pravidlami ich využitia deťom poskytnú triedne pani učiteľky.
Zber papiera bude opäť o rok. Veríme, že opäť sa zapojíte.
Ďakujem za Vašu účasť.